Részmunkaidős Recepciós

Heti 30 óra/ napi 6 óra/ Budapest belváros

Részmunkaidős recepciós munkakörbe keresünk új munkavállalót multinacionális háttérrel rendelkező partnerünk Budapest belvárosában lévő irodaházába.

Partnerünk versenyképes fizetésen felül, támogató környezetet kínál, pályakezdők számára egyaránt.

A recepciós főbb feladatai:

  • Klasszikus recepciós feladatkörök,
  • Vendégek és ügyfelek fogadása,
  • Posta és levelek kezelése,
  • Irodaszerek rendelése,
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Legfontosabb elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Napi 6 órás munkavégzés,
  • Recepciós vagy irodavezetői tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük kattintson az oldal alján található “Jelentkezem” gombra és küldje el Önéletrajzát nekünk.
Ha esetleg ez az ajánlat lehetőség most nem aktuális Önnek, de szeretne többet tudni a lehetőségeiről kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, és szakértőink segítenek megtalálni az Ön számára ideális pozíciót.

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-közvetítés
Iparág
Ingatlan, befektetés
Hely
Budapest
Szakterület
Irodai Támogató Funkciók
Szám:
1116965

Álláslehetőség megosztása